Když chcete mít styl a šmrnc..   

KONTAKTY

Iveta Salamonová
Nejedlého 1418
735 41 Petřvald
tel: 737 483 316
info@milliongifts.eu
IČO: 60030160

Úvod » Dámské módní doplňky

Dámské módní doplňky, peněženky, rukavice, šály, módní šátky

Originální dopňky, které ozvláštní a doplňí Váš vzhled, dodá Vám šarm. I jednoduchý outfit – bílé triko a džíny - můžete oživit barevnou šálou, rukavičkama nebo šperkem, který padne k vašemu typu.

Co ještě u nás najdete
 
Řadit podle 
Výrobce Cínovaný šperk, Atlantida

naše cena 389 KčHedvábný šátek Imagine

naše cena 590 Kč

Hedvábná kravata na zakázku

naše cena 750 KčVeselá extravagantní kravata

naše cena 1 000 Kč

Veselá kravata s medvídky

naše cena 1 000 KčKravata s koněm, ručně malovaná

naše cena 1 500 Kč

Hedvábná kravata - Rock

naše cena 1 500 KčHedvábná kravata - Šamani

naše cena 1 500 KčMalované hedvábí, přelet nad mořem
běžná cena 1 000 Kč

naše cena 3 000 Kč

Malované hedvábí, srdíčka

naše cena 3 000 KčHedvábný šátek - Ibišky v lila

naše cena 3 000 KčRůžová hedvábná šála, růže

naše cena 3 000 Kč

Módní doplňky, tip jak levně vylepšit Váš šatník

Nic neoživí jednoduchý model tak, jako výrazné doplňky. Krásně zvýrazní postavu a ještě k tomu odpoutají pozornost od problematických partií. Pokud máte problémy s velkými stehny nebo zadečkem, soustřeďte pozornost na horní polovinu těla. Pořiďte si nepřehlédnutelné náušnice, výrazný originální šperk nebo pestrý šátek. Dokážou proměnit model, který jste již měla mnohokrát na sobě a začal Vás nudit, na fungl nový.

Jdete si koupit něco nového, barevného na sebe a zase jste si domů přinesla bílý, béžový či černý kousek? Chtěla byste do Vašeho barevně nevýrazného šatníku přidat trochu barvy a rozzářit jej? Začněte zlehka. Stačí, když ke každému modelu, který běžně nosíte, přidáte jediný zářivý detail. Skvěle fungují třeba krásně barevně vyvedený malovaný šátek z hedvábí. Šátek či šálu můžete barevně sladit třeba s kabelkou nebo botami. Na ladění kabelka/boty už se nehraje. Hedvábí přitom nemusíte nosit jen tradičně kolem krku, ty menší si v létě můžete uvázat i do vlasů nebo zvolte krásný kousek a uvažte ho na ucho vaší kabelky. Fantazii se meze nekladou.

Pokud se váš šatník skládá z béžové a černé, těžko se hned vrhnete na jasně žlutou. Oproti tomu byste se nemusely bát smaragdového odstínu nebo barvy hořčice, která je hitem letošního podzimu.

Návleky na ruce, rukavičky bez prstů

Návleky na ruce lze nosit i místo rukavic, máte-li pocit, že by Vám v nich bylo zima? – Jednoduše návleky stáhněte trochu níže a ruku sevřete v pěst. Prstíky tak hezky schováte do tepla pod návleky a zároveň je máte i v pohotovosti, kdybyste si potřebovala třeba vytáhnout z kapsy kapesník. Rukavičky mají průstřih na palec a jsou v podstatě rukavicemi bez prstů. Buďte odvážné a vezměte si je k tričku s krátkým rukávem nebo jimi vytvořte zajímavý okraj rukávů dlouhých modelů. Vedle toho praktického mají ale i estetický přínos – jsou skutečně zajímavým doplňkem a jejich smysl se dá přirovnat k nošení nápaditého klobouku – v podstatě byste se bez něj klidně obešly, ale proč nedotáhnout outfit k naprosté dokonalosti? Slaďte barvu rukaviček třeba s kabelkou, šátkem, šálou nebo botami. Uvidíte, že za chvíli si je tak oblíbíte, že bez nich nedáte ani ránu!

Šperky

Čím jednodušší je váš šatník, tím více se můžete odvázat se šperky. Dlouhé náhrdelníky můžete s klidným svědomím vrstvit, zaujmete i mega prsteny (a vůbec nevadí, že jde jen o bižuterii), setem náramků nebo obřími náušnicemi.