1. Úvod
  2. Originální autorské šperky
  3. Originální přívěsek Sovička s jaspisem kambaba

Originální přívěsek Sovička s jaspisem kambaba

Autorský vitrážový šperk

Sovička je  vyrobena technikou Tiffany. Vloženým kamenem je jaspis kambaba. Zavěšeno na koženém pásku. Zdoben cínem, patinován a leštěn. Sovička je vě... celý popis
Dostupnost
ihned 1 ks
Nejsme plátci DPH
399 Kč
ks
Číslo produktu:01062
Výrobce:Iveta Salamonová
Kompletní specifikace

Sovička je  vyrobena technikou Tiffany. Vloženým kamenem je jaspis kambaba. Zavěšeno na koženém pásku. Zdoben cínem, patinován a leštěn.

Sovička je větších rozměrů: 5,5 x 4 cm

Jak pečovat o cínovaný šperk:

cín je kov, který není toxický, nevstřebává se kůží, nepodléhá korozi ani neoxiduje. Patří mezi kovy měkkčí a proto je třeba dbát zvýšené pozornosti, aby se šperk nepoškodil. Své šperky sundávejte vždy před koupáním či sprchováním, před spaním, sportem a před veškerou činností, při které by se mohly mechanicky poškodit. Chraňte své šperky také před častým působením chemikálií včetně potu (mýdla, šampony, chlorovaná voda nebo laky na vlasy). Pokud Vám cínovaný šperk zmatní je možno jej umýt ve vlažné vodě s přídavkem tekutého mýdla a vyleštit speciálními leštícími přípravky pro šperky, které zakoupíte v každém zlatnictví. Nakonec šperk můžeme potřít jemným olejem (např. oliovoým) pro.

Všechny mé šperky jsou ošetřeny antioxidačním olejem pro dlouhotrvající lesk.

Všechny mé šperky jsou originály, vyrobeny s láskou  a péčí. Pokud by se Vám šperk poškodil, kontaktujte mě a pokud bude oprava možná, ráda Vám šperk opravím, abyste se z něj mohli dále těšit.

Kontakt
Milliongifts
Iveta Salamonová
Iveta Salamonová
9.00 - 19.00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.