Když chcete mít styl a šmrnc..   

Úvod » Originální šperky a vitrážky » Autorský design, šperk Mít své vlastní sluníčko, křišťál s turmalínem


        

Autorský design, šperk Mít své vlastní sluníčko, křišťál s turmalínem

Autorský vitrážový šperk s křišťálem

img

 

Skladem: 0 ks
Dostupnost: ihned
Číslo produktu: 01007
Výrobce: Iveta Salamonová
naše cena:
1 000 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Prostorový vitrážový šperk, zhotovený technikou Tiffany. Použitý minerál je křišťál s vrostlým turmalínem. Dále byly použity kousky červeného skla a trmolované křišťály. Přívěšek je zavěšen na 4 kožených páskách, zakončených háčkem a očkem. Pokud byste raději k zavěšení na krk oranžové šňůrky s karabinkou a řetízkem na prodloužení, napište mi do poznámky, závěsy ráda vyměním.

Originální a nápadný.

Průměr: 8 cm

Použité techniky: Tiffany a malování cínem, patinován a leštěn.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je asi nejznámějším z léčitelských drahých kamenů a to především pro své očistné účinky. Pro své široké použití v léčitelství je tento drahý kámen využíván například při bolestech zubů. Už například Aristoteles prohlašoval, že bolest zubů zmizí tomu, kdo pije z křišťálového poháru. Z křišťálu se vyrábějí různé talismany,  rituální figurky, věštecké koule, kyvadla apod. Křišťálové koule jsou do současnosti používány jako prostředek k věštbám. Křišťál je velmi vhodným drahým kamenem pro výrobu siderických kyvadel tzv.pendly. Nejsilnější léčivé účinky má křišťál ve formě krystalů nebo drůz. V křišťálu lze objevit různé inkluze či vrostlice. Známý je křišťál například v inkluzemi turmalínu. Tyto inkluze ještě umocňují sílu tohoto významného drahého léčitelského symbolu mezi drahými kameny.

Co na to Ostravačka:

Každa spravna čarodejnica musi mět kulu z křišťala. No a jak ni, tak aspoň luster, bo křišťal ochraňuje a čisti a eště je pěkny.

Co na to Děvucha z Pětfolda:

No včil vidim, že bez tego křišťaloveho přivěska nemožu přežiť, bo doktoři a zejmena zubaři tak podražili, že už pro normalnigo smrtelnika sum nědostupni. Zvlaště jak je hypochonder.

PRODÁNO

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.