Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Tipy na originální dárky:

Dárky podle znamení zvěrokruhu naleznete zde:

V článku dále najdete charakteristiky znamení, kameny podle znamení, šperky s minerály podle znamení, šťastné dny podle znamení a pod.

Tipy jak uvázat šátek najdete zde:

Tipy jak levně vylepšit Váš šatník, čtěte zde.

Jak vybrat ten správný šperk a jak jej nosit, čtěte zde.

Fotogalerii ručně malovaných kravat najdete zde:

 

Doprava

Balík do ruky: lze zasílat hedvábí i šperky

  • U většiny zásilek vám zašleme kód pro bezkontaktní převzetí balíku, který tak snadno může převzít i třetí osoba.
  • Ve všední dny doručujeme mezi 8:00-16:00 hodinou. V lokalitách krajských měst doručujeme v časových pásmech 8:00-14:00 hod a 13:00-19:00 hod. 
  • V případě uložení zásilky na poště je možné balík vyzvednout bez nutnosti prokazovat totožnost. Stačí předložit kód pro vyzvednutí, který adresát nalezne v SMS nebo e-mailovém avízu.Zásilku tak může vyzvednout i třetí osoba.
  • Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce.
  • Síť našich výdejních míst nově rozšiřujeme o Balíkovny mimo poštu, kam si můžete svou zásilku přesměrovat díky aplikaci Změna doručení online. Podmínkou pro přesměrování je možnost výdeje zásilky na kód, jelikož je to na této pobočce jediná možnost převzetí zásilky.

        Cena služby: 138,-Kč

Balík na poštu: lze zasílat šperky i hedvábí

  • Po uložení zásilky na poště je možné balík vyzvednout bez nutnosti prokazovat totožnost. Stačí předložit kód pro vyzvednutí, který adresát nalezne v SMS nebo e-mailovém avízu. Zásilku tak může vyzvednout i třetí osoba.
  • Síť našich výdejních míst nově rozšiřujeme o Balíkovny mimo poštu, kam si můžete svou zásilku přesměrovat díky aplikaci Změna doručení online. Podmínkou pro přesměrování je možnost výdeje zásilky na kód, jelikož je to na této pobočce jediná možnost převzetí zásilky.
  • I nadále lze vyzvednout zásilku prokázáním totožnosti, kdy sdělíte přepážkové pracovnici buď číslo balíkové zásilky nebo sdělíte svoje mobilní telefonní spojení nebo e-mailovou adresu (resp. spojení, na které Vám byla zásilka avizována), abychom si byli jisti, že zásilka opravdu patří Vám.
    Cena služby: 109,-Kč

 

Doporučené psaní prioritní: lze zasílat pouze hedvábí do ceny 900,-Kč za objednávku

Dodání na požadovanou adresu.

Hedvábí lze zasílát v obálce, zpevněné výplní tak, aby nedošlo k poškození výrobku. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nebo poškození zboží, zásilku nepřebírejte a oznamte to neprodleně prodejci.

Doporučené psaní prioritní – doručíme zpravidla následující pracovní den po dni podání.

Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky jsou dostupné následující den po dni podání zásilky. Informace je možno získat dvěma způsoby:

Cenné psaní: lze zasílat šperky a hedvábí

Šperky a hedvábí v hodnotě nad 900,-Kč jsou zasílány ve speciální obálce jako cenné psaní.

Rychlé doručení kamkoli v ČR obvykle následující pracovní den po podání.

Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky jsou dostupné následující den po dni podání zásilky. Informace je možno získat dvěma způsoby:

Cena služby: 70,-Kč

ZÁSILKOVNA:

V eshopu si při objednávce vyberte naše výdejní místo, které máte nejblíž. Jakmile nám eshop (odesílatel) předá zboží k přepravě, okamžitě vám pošleme email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online.

Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Během vánoční sezóny může být úložní doba dočasně zkrácena na 5 dní.

Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli od okamžiku získání hesla. Nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíte nám ukazovat občanku, stačí znát heslo. Pokud nemáte v týdnu zrovna čas, žádný stres: prostě nám pošlete odpovědní SMS a my vám lhůtu zdarma prodloužíme až na 21 dní.

Cena služby v ČR: 69,-Kč

Cena služby na Slovensko: 89,-Kč

 

 

 

Kontakt
Milliongifts
Klára Budigová
Klára Budigová
9.00 - 19.00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.