Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Doprava

Balík do ruky: lze zasílat hedvábí i šperky

  • U většiny zásilek vám zašleme kód pro bezkontaktní převzetí balíku, který tak snadno může převzít i třetí osoba.
  • Ve všední dny doručujeme mezi 8:00-16:00 hodinou. V lokalitách krajských měst doručujeme v časových pásmech 8:00-14:00 hod a 13:00-19:00 hod. 
  • V případě uložení zásilky na poště je možné balík vyzvednout bez nutnosti prokazovat totožnost. Stačí předložit kód pro vyzvednutí, který adresát nalezne v SMS nebo e-mailovém avízu.Zásilku tak může vyzvednout i třetí osoba.
  • Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce.
  • Síť našich výdejních míst nově rozšiřujeme o Balíkovny mimo poštu, kam si můžete svou zásilku přesměrovat díky aplikaci Změna doručení online. Podmínkou pro přesměrování je možnost výdeje zásilky na kód, jelikož je to na této pobočce jediná možnost převzetí zásilky.

        Cena služby: 138,-Kč

Balík na poštu: lze zasílat šperky i hedvábí

  • Po uložení zásilky na poště je možné balík vyzvednout bez nutnosti prokazovat totožnost. Stačí předložit kód pro vyzvednutí, který adresát nalezne v SMS nebo e-mailovém avízu. Zásilku tak může vyzvednout i třetí osoba.
  • Síť našich výdejních míst nově rozšiřujeme o Balíkovny mimo poštu, kam si můžete svou zásilku přesměrovat díky aplikaci Změna doručení online. Podmínkou pro přesměrování je možnost výdeje zásilky na kód, jelikož je to na této pobočce jediná možnost převzetí zásilky.
  • I nadále lze vyzvednout zásilku prokázáním totožnosti, kdy sdělíte přepážkové pracovnici buď číslo balíkové zásilky nebo sdělíte svoje mobilní telefonní spojení nebo e-mailovou adresu (resp. spojení, na které Vám byla zásilka avizována), abychom si byli jisti, že zásilka opravdu patří Vám.
    Cena služby: 109,-Kč

Balík Do balíkovny: lze zasílat šperky i hedvábí

Od podání až po vyzvednutí zásilky budete vždy informováni. Jakmile Česká pošta převezme zásilku do přepravy, obdržíte e-mailové avízo o podání.

V okamžiku uložení zásilky na vašem výdejním místě Balíkovna vám bude zasláno avízo o uložení (e-mail/SMS) na vámi vybrané Balíkovně. V tuto chvíli je váš balík připraven k vyzvednutí. Zásilku si můžete vyzvednout na Balíkovnách na poště tak, že si na vyvolávacím systému zvolíte službu Zrychlený výdej balíků (u nových vyvolávacích systémů stačí pouze načíst čarový kód z mobilního telefonu nebo avíza) a následně budete přednostně vyzváni k přepážce. Přepážkové pracovnici sdělíte kód pro vyzvednutí zásilky (součást avíza o uložení) a jméno adresáta. Balík Do balíkovny je váš!

Při vyzvednutí na Balíkovně mimo poštu stačí sdělit kód pro vyzvednutí a jméno adresáta a Balík Do balíkovny je váš. Je to jednoduché a pohodlné.

V případě, že si nebudete moci vaši zásilku vyzvednout, nabízíme možnost vyzvednutí balíku i třetí osobou. Stačí jí sdělit váš kód a může za vás zásilku vyzvednout.

Cena služby: 55,-Kč

Dobírka u této služby je pouze 20,-Kč

Doporučené psaní prioritní: lze zasílat pouze hedvábí do ceny 900,-Kč za objednávku

Dodání na požadovanou adresu.

Hedvábí lze zasílát v obálce, zpevněné výplní tak, aby nedošlo k poškození výrobku. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nebo poškození zboží, zásilku nepřebírejte a oznamte to neprodleně prodejci.

Doporučené psaní prioritní – doručíme zpravidla následující pracovní den po dni podání.

Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky jsou dostupné následující den po dni podání zásilky. Informace je možno získat dvěma způsoby:

Cenné psaní: lze zasílat šperky a hedvábí

Šperky a hedvábí v hodnotě nad 900,-Kč jsou zasílány ve speciální obálce jako cenné psaní.

Rychlé doručení kamkoli v ČR obvykle následující pracovní den po podání.

Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky jsou dostupné následující den po dni podání zásilky. Informace je možno získat dvěma způsoby:

Cena služby: 70,-Kč

 

 

 

 

Kontakt
Milliongifts
Iveta Salamonová
Iveta Salamonová
9.00 - 19.00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.