Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Několik tipů jak uvázat ručně malovaný hedvábný šátek

 

Ručně malované hedvábí je luxusní a osobitý dárek. Vkusně doplní a ozvláštní Váš vzhled. Sám Julius César byl hedvábím tak okouzlen, že kromě něho samotného směli  oděvy z hedvábí nosit  pouze jeho nejoblíbenější úředníci.

Originální malované hedvábné šátky, šály a kravaty z dílny Isa.art (Iveta Salamonova) jsou jedním z nejvšestrannějších módních doplňků vůbec.  Každý kus je originál, odstíny barev jsou ručně míchány a také vzory jsou originální.

K barvení a malování šátků jsou používány různé techniky. Některé jsou staré  několik staletí, některé jsou nové. Jak se takový šátek nosí?

Zde přinášíme několik tipů, jak si uvázat hedvábný Isa šátek a jak jej nosit.

  • Použijte nášhedvábný Isa.art šátek jako čelenku či pokrývku hlavy. Několik tipů, jak jej správně uvázat vidíte na obrázku. Vhodný šátek z naší nabídky najdete zde.

  • Ručně malovaný hedvábný Isa.art šátek lze také použít k ozdobení kabelky. Uvážete jej prostě na její ucho. Můžete tak sladit černou nebo bílou kabelku s barvou Vašich střevíčků.
  • Vytvořte si tašku přímo z Isa.art šátku!  Umístěte všechny věci, které NUTNĚ musíte mít stále s sebou do středu šátku a svažte nad nimi dva protilehlé konce. Ze zbylých protilehlých konců vám vzniknou ucha. Svažte jej k sobě také, ale uzel udělejte výše, tak abyste  jej mohli navléknout na rameno. Vhodný šátek z naší nabídky najdete zde.
  • Použijte ručně malovaný hedvábný Isa.art šátek místo opasku. Pokud máte delší hedvábnou šálu, můžete ji ovázat kolem těla i 2x. Jednou v pase a po druhé trochu níže.
  • Můžete jej několikrát omotat kolem krku nebo zápěstí. Ozvláštníte tak jednoduchý svetřík nebo tričko.

  • Vytvořte si z Isa.art šátku blůzku. Uprostřed si udělejte uzel. Horní dva konce zavažte za krkem a dolní dva konce oviňte kolem pasu a v zadu udělejte uzel. Vhodný šátek z naší nabídky zde
  • Umístěte si hedvábný Isa.art šátek či šálu kolem krku a uvažte na něm kravatový uzel. Vytvoříte tak zdání V výstřihu, který je žádoucí, pokud máte kratší krk. Vhodný šátek z naší nabídky najdete zde

  • A další zajímavé tipy jak uvázat Isa.art šátek:
  • Celou nabídku ručně malovaných Isa.art šátků najdete zde.
Kontakt
Milliongifts
Iveta Salamonová  IČO:60030160
Iveta Salamonová IČO:60030160
9.00 - 19.00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz