1. Úvod
  2. Originální autorské šperky
  3. Originální brož, anděl s křišťálem

Originální brož, anděl s křišťálem

Autorský vitrážový šperk

Vitrážový šperk s léčivým kamenem ametystem. Brož ve tvaru andílka je vyrobena z cínu. Patinována, leštěna a ošetřena antioxidačním olejem. Prostorový... celý popis
Dostupnost
Není skladem
Nejsme plátci DPH
1 500 Kč
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:03006
Výrobce:Iveta Salamonová
Kompletní specifikace

Vitrážový šperk s léčivým kamenem ametystem. Brož ve tvaru andílka je vyrobena z cínu. Patinována, leštěna a ošetřena antioxidačním olejem.

Prostorový vitrážový šperk, zhotovený technikou Tiffany. Použitý minerál je křišťál. Přináší do života lásku, čisotu jako křišťál.

Originální a nápadný.

Použité techniky: Tiffany a malování cínem, patinován a leštěn.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je asi nejznámějším z léčitelských drahých kamenů a to především pro své očistné účinky. Pro své široké použití v léčitelství je tento drahý kámen využíván například při bolestech zubů. Už například Aristoteles prohlašoval, že bolest zubů zmizí tomu, kdo pije z křišťálového poháru. Z křišťálu se vyrábějí různé talismany,  rituální figurky, věštecké koule, kyvadla apod. Křišťálové koule jsou do současnosti používány jako prostředek k věštbám. Křišťál je velmi vhodným drahým kamenem pro výrobu siderických kyvadel tzv.pendly. Nejsilnější léčivé účinky má křišťál ve formě krystalů nebo drůz. V křišťálu lze objevit různé inkluze či vrostlice. Známý je křišťál například v inkluzemi turmalínu. Tyto inkluze ještě umocňují sílu tohoto významného drahého léčitelského symbolu mezi drahými kameny.

 

prodáno

Kontakt
Milliongifts
Iveta Salamonová
Iveta Salamonová
9.00 - 19.00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.