Když chcete mít styl a šmrnc..   

Úvod » Originální šperky a vitrážky » Originální brož, anděl s křišťálem


        

Originální brož, anděl s křišťálem

Autorský vitrážový šperk

img

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 03006
Výrobce: Iveta Salamonová
naše cena:
1 500 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Vitrážový šperk s léčivým kamenem ametystem. Brož ve tvaru andílka je vyrobena z cínu. Patinována, leštěna a ošetřena antioxidačním olejem.

Prostorový vitrážový šperk, zhotovený technikou Tiffany. Použitý minerál je křišťál. Přináší do života lásku, čisotu jako křišťál.

Originální a nápadný.

Použité techniky: Tiffany a malování cínem, patinován a leštěn.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je asi nejznámějším z léčitelských drahých kamenů a to především pro své očistné účinky. Pro své široké použití v léčitelství je tento drahý kámen využíván například při bolestech zubů. Už například Aristoteles prohlašoval, že bolest zubů zmizí tomu, kdo pije z křišťálového poháru. Z křišťálu se vyrábějí různé talismany,  rituální figurky, věštecké koule, kyvadla apod. Křišťálové koule jsou do současnosti používány jako prostředek k věštbám. Křišťál je velmi vhodným drahým kamenem pro výrobu siderických kyvadel tzv.pendly. Nejsilnější léčivé účinky má křišťál ve formě krystalů nebo drůz. V křišťálu lze objevit různé inkluze či vrostlice. Známý je křišťál například v inkluzemi turmalínu. Tyto inkluze ještě umocňují sílu tohoto významného drahého léčitelského symbolu mezi drahými kameny.

 

prodáno

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.