Když chcete mít styl a šmrnc..   

Úvod » Originální šperky a vitrážky » Originální šperk s jaspisem kambaba, ruční výroba


        

Originální šperk s jaspisem kambaba, ruční výroba

Autorský vitrážový šperk

img

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 01067
Výrobce: Iveta Salamonová
naše cena:
1 000 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Prostorový vitrážový šperk, zhotovený technikou Tiffany. Zavěšen na hrubší silikonovém řemínku. Osobitý šperk pro ženu, co má vlastní názor a styl. Oválné skvrny v kamínku se volně opakují na cínovém okraji, což působí harmonicky a klidně.

Použité techniky: Tiffany a malování cínem, patinován a leštěn.

Rozměry: 5cm x 3,5cm

Délka řemínku: 47cm

Jaspis Kambala nebo také jinak nazývaný "Nebula stone" má specifické barevné zdobení oválnými skvrnami,  které tomuto kamenu propůjčují jeho nezaměnitelnou podobu. Každý kámen je krásný sběratelský kus i vhodný doplněk .  Stimuluje kreativitu a podporuje odhodlání dokončit projekt, přestože původní nadšení opadá. Detoxikuje  krev. Připomíná, že nejsme zde pouze pro sebe, že máme druhým přinášet radost a v životě je máme podporovat.

 

Jak pečovat o cínovaný šperk:

cín je kov, který není toxický, nevstřebává se kůží, nepodléhá korozi ani neoxiduje. Patří mezi kovy měkkčí a proto je třeba dbát zvýšené pozornosti, aby se šperk nepoškodil. Své šperky sundávejte vždy před koupáním či sprchováním, před spaním, sportem a před veškerou činností, při které by se mohly mechanicky poškodit. Chraňte své šperky také před častým působením chemikálií včetně potu (mýdla, šampony, chlorovaná voda nebo laky na vlasy). Pokud Vám cínovaný šperk zmatní je možno jej umýt ve vlažné vodě s přídavkem tekutého mýdla a vyleštit speciálními leštícími přípravky pro šperky, které zakoupíte v každém zlatnictví. Nakonec šperk můžeme potřít jemným olejem (např. oliovoým) pro.

Všechny mé šperky jsou ošetřeny antioxidačním olejem pro dlouhotrvající lesk.

Všechny mé šperky jsou originály, vyrobeny s láskou  a péčí. Pokud by se Vám šperk poškodil, kontaktujte mě a pokud bude oprava možná, ráda Vám šperk opravím, abyste se z něj mohli dále těšit.

Toho času v prodeji v galerii Bohéma v Olomouci.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.