Když chcete mít styl a šmrnc..   

Úvod » Originální šperky a vitrážky » Přívěšek, cínovaný šperk s růženínem a fluoritem


        

Přívěšek, cínovaný šperk s růženínem a fluoritem

Autorský vitrážový šperk

img

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 01051
Výrobce: Iveta Salamonová
naše cena:
1 000 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Autorský, čínovaný šperk se 3 kameny. Dva z nich jsou růženíny a prostřední je fluorit. Doplněno říční perličkou. Zavšeno na hrubší silikonové šňůře zakončené bajonetovým zapínáním.

Velikost š/v: 5 x 4 cm

Růženín je kámen nepodmíněné lásky, citů, vztahů, přátelství a nekonečného míru. Je to jeden z nejdůležitějších krystalů pro srdce a srdeční čakru. Čistí a otevírá srdce na všech úrovních a vnáší do něj vnitřní hojení, a lásku k sobě samému i ostatním. Má uklidňující a tišící účinek. Pokud k sobě chcete přilákat lásku, nemusíte už hledat nic jiného než růžový křemen. Pokud jej položíte vedle postele, bude k vám přitahovat lásku a nové vztahy tak účinně, že budete možná potřebovat ametyst, abyste jeho účinek zmírnili. Růženín odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. Pokud držíte v ruce růžový křemen, zvyšujete naději na kladné přijetí. Růženín posiluje srdce a oběhový systém a odstraňuje nečistoty z tělních tekutin. Noste jej při sobě, nejlépe u srdce.

Flurit :projektivní kámen, vhodný k posílení účinků jiných kamenů. Je obdařen silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí, posiluje naše myšlenky, zmírňuje emocionální zaujetí a potlačuje silné emoce, posiluje analytické schopnosti, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci, dodává řád každodennímu životu, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti, jemně otevírá dveře do podvědomí a nechává na povrch vyplynout potlačované pocity. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, tělesnou i duševní koordinaci, pomáhá při učení, zvyšuje koncentraci. Účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromag. záření.

Znamení: BÝK, BLÍŽENCI, VÁHY

 

Jak pečovat o cínovaný šperk naleznete ZDE...

PRODÁNO

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.