Když chcete mít styl a šmrnc..   

Úvod » Originální šperky a vitrážky » Velké srdíčko na krk, Duha


        

Velké srdíčko na krk, Duha

Autorský vitrážový šperk

img

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 01010
Výrobce: Iveta Salamonová
naše cena:
1 000 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Dnes velmi módní velký přívěšek ve tvaru srdíčka je  vyroben ručně technikou Tiffany. Srdíčko je ze skla. Háže krásné duhové odlesky, což není na fotce moc vidět. Cínováno, patinováno, leštěno a ošetřeno antioxidantem.

Přívěšek ve tvaru srdíčka je zavěšen na černém lanku zakončeném šroubovým uzávěrem. do balíčku přikládám také závěs z bužírky s karabinkou a řetízkem. Můžete si závěsy střídat podle libosti. Šperk je zasílán v dárkové krabičce.

Velikost srdíčka:

V/Š: 3,5cm x 3,5 cm

 


Jak pečovat o cínovaný šperk:

cín je kov, který není toxický, nevstřebává se kůží, nepodléhá korozi ani neoxiduje. Patří mezi kovy měkkčí a proto je třeba dbát zvýšené pozornosti, aby se šperk nepoškodil. Své šperky sundávejte vždy před koupáním či sprchováním, před spaním, sportem a před veškerou činností, při které by se mohly mechanicky poškodit. Chraňte své šperky také před častým působením chemikálií včetně potu (mýdla, šampony, chlorovaná voda nebo laky na vlasy). Pokud Vám cínovaný šperk zmatní je možno jej umýt ve vlažné vodě s přídavkem tekutého mýdla a vyleštit speciálními leštícími přípravky pro šperky, které zakoupíte v každém zlatnictví. Nakonec šperk můžeme potřít jemným olejem (např. oliovoým) pro.

Všechny mé šperky jsou ošetřeny antioxidačním olejem pro dlouhotrvající lesk.

Všechny mé šperky jsou originály, vyrobeny s láskou  a péčí. Pokud by se Vám šperk poškodil, kontaktujte mě a pokud bude oprava možná, ráda Vám šperk opravím, abyste se z něj mohli dále těšit.

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.